У Казахстані чоловік за допомогою ChatGPT домігся скасування штрафу

У Казахстані чоловік за допомогою ChatGPT домігся скасування штрафу
Житель Казахстану Кенжебек успішно оскаржив штраф за порушення ПДР, використавши штучний інтелект

Житель Казахстану на ім’я Кенжебек зміг оскаржити накладений на нього штраф за допомогою штучного інтелекту. Для складання заяви до суду він скористався ChatGPT, а під час засідання чат-бот допомагав йому відповідати на запитання судді.

Про це повідомило видання Agenziona Nova з посиланням на місцеві ЗМІ.

За словами чоловіка, у грудні 2024 року він отримав штраф у розмірі 5800 тенге (приблизно 480 гривень) за нібито порушення правил дорожнього руху. Спершу він сплатив його, але, переглянувши відеозапис із камер спостереження, дійшов висновку, що покарання було несправедливим.

Скарга до Департаменту поліції не дала результату, тому він вирішив звернутися до суду. Використовуючи ChatGPT, Кенжебек підготував позов, і в підсумку суд визнав штраф незаконним та ухвалив рішення на його користь.

Тепер чоловік планує подати ще один позов – проти Департаменту поліції Алмати, вимагаючи компенсації за витрачений час і ресурси.

Він наголосив, що судився не заради грошей, а щоб правоохоронці відповідальніше виконували свою роботу.

Нагадаємо, Спілкування з ChatGPT підвищує рівень самотності - дослідження OpenAI

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
"Укрнафта", підконтрольна Коломойському, зупинила наказ про обов'язкову вакцинацію своїх співробітників "Укрнафта", підконтрольна Коломойському, зупинила наказ про обов'язкову вакцинацію своїх співробітників
Заяву задовольнив Окружний адміністративний суд Києва.
OpenAI відхилила пропозицію Маска щодо придбання ChatGPT за 97,4 мільярда доларів OpenAI відхилила пропозицію Маска щодо придбання ChatGPT за 97,4 мільярда доларів
Рада директорів компанії заявила, що OpenAI не продається і збереження її некомерційного статусу залишатиметься головною метою
Мер Дрогобича оскаржуватиме штраф за зрив мобілізації Мер Дрогобича оскаржуватиме штраф за зрив мобілізації
Міський голова Дрогобича Тарас Кучма заявив, що оскаржить штраф за невиконання мобілізаційного завдання, який йому виписали ТЦК та СП
Loading...
Load next