У Польщі помічник кандидата в президенти зірвав український прапор із будівлі міськради

У Польщі помічник кандидата в президенти зірвав український прапор із будівлі міськради
Під час мітингу кандидата в президенти Польщі Гжегожа Брауна у місті Біла Підляська його помічник зняв український прапор з будівлі міської ради й замінив його польським

Під час мітингу кандидата в президенти Польщі Гжегожа Брауна у місті Біла Підляська його помічник зняв український прапор з будівлі міської ради й замінив його польським. Інцидент стався на очах присутніх та був зафіксований на відео, яке швидко поширилося у мережі.

Про це повідомляє RMF FM.

Поліція вже розпочала розслідування. Правоохоронці ідентифікували особу чоловіка, який здійснив демонтаж прапора, та аналізують відеозаписи з місця події. Зібрані матеріали будуть передані до прокуратури. У поліції наголошують: за такі дії передбачено юридичну відповідальність.

На відео видно, як чоловік дереться драбиною до балкона міськради, знімає український стяг і замінює його польським. Гжегож Браун, який був присутній на мітингу, потиснув йому руку, публічно взявши відповідальність за вчинок на себе.

Це було зроблено на моє прохання і за моєю прямою вказівкою. Отже, відповідальність лежить на мені, — заявив Браун, додавши, що український прапор передадуть до найближчого консульства України.

Інцидент викликав резонанс. Посол України в Польщі Василь Боднар назвав дії помічника Брауна навмисною провокацією, спрямованою на погіршення польсько-українських відносин.

У час брутальної російської агресії проти України маємо разом рішуче протидіяти таким провокаціям. Це боротьба за нашу спільну безпеку, — наголосив дипломат у соцмережі X.

Нагадаємо, на українського активіста і волонтера Сергія Стерненка скоїли замах

Олена Стебніцька - pravdatutnews.com

Читайте також
Дуда звинуватив Україну в неправильному тлумаченні його слів про «потопельника» Дуда звинуватив Україну в неправильному тлумаченні його слів про «потопельника»
Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що його слова, у яких він порівняв Україну з потопельником на тлі зернової кризи, були неправильно інтерпретовані в українському суспільстві
"Зазначена стаття - найсуворіша": справу про напад на журналістів в "Укрексімбанку" перекваліфікували (відео) "Зазначена стаття - найсуворіша": справу про напад на журналістів в "Укрексімбанку" перекваліфікували (відео)
Раніше в "Укрексімбанку" заявляли, що журналіст ставив питання, яких не було в направленому пресслужбі переліку, а також, що в його діях "були ознаки протиправного заволодіння інформацією з обмеженим доступом".
Дональд Трамп назвав Навроцького чудовим майбутнім президентом Польщі Дональд Трамп назвав Навроцького чудовим майбутнім президентом Польщі
Президент США Дональд Трамп привітав Кароля Навроцького з перемогою на президентських виборах у Польщі, другий тур яких відбувся 1 червня
Loading...
Load next