Історія, яку в нас намагалися відібрати: львів’ян кличуть на безоплатний онлайн-лекторій

Історія, яку в нас намагалися відібрати: львів’ян кличуть на безоплатний онлайн-лекторій
Як Київ впливав на Європу ще до Незалежності? Чому українську історію десятиліттями перекручували? Хто справді стояв за ключовими подіями, які сформували державу?

Освітньо-культурна мережа Гончаренко центрів запускає безоплатний онлайн-курс з історії України для дорослих. Це серія інтерактивних лекторіїв про ключові моменти нашої історії — від князів до Революції Гідності.

Львів’яни зможуть навчатися з будь-якої точки країни або світу — достатньо стабільного інтернету та бажання пізнавати своє коріння.

Ми часто шукаємо відповіді в новинах, але багато з них — уже в історії. Цей курс — про те, що робить нас українцями, і чому нам треба знати не тільки факти, а й глибинні процеси. Цей курс буде про повернення голосу тим, кого стирали з підручників, і надання сенсу подіям, які формують нас сьогодні, — коментує Вікторія Захарова, директорка онлайн-платформи. 

Зустрічі проводить кандидатка історичних наук Ольга Барабаш. Вона має 20 років викладацького досвіду та пояснює складні події простою мовою.

Що очікувати від курсу?

  • Огляд доленосних подій, починаючи з князівської доби;
  • Розповіді про видатних людей, які визначали хід історії;
  • Аналіз ролі України у формуванні європейської цивілізації.

Курс стартує в липні. Участь у курсі відкрита для дорослих віком від 18 років — для цього достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням.

Довідка:

Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.

Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та відчуття сили діяти.

Читайте також
Польські дослідники розпочали ексгумацію на Тернопільщині Польські дослідники розпочали ексгумацію на Тернопільщині
Дослідницька група визначила протяжність та розмір могили
Статус національного надбання України отримали вісім унікальних наукових об'єктів Статус національного надбання України отримали вісім унікальних наукових об'єктів
Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.
Loading...
Load next