Росія запустила пряме авіасполучення з КНДР

Російська авіакомпанія Nordwind здійснила перший прямий рейс до Північної Кореї
Фото: depositphotos
27 липня Росія відкрила пряме авіасполучення з Північною Кореєю. Перший рейс виконала авіакомпанія Nordwind, і тепер переліт до КНДР буде здійснюватися раз на місяць.
Про це повідомляє Bloomberg.
Водночас північнокорейська авіакомпанія Air Koryo здійснюватиме рейси між Пхеньяном і Владивостоком.
Цей крок є частиною поглиблення стратегічного партнерства між Росією та Північною Кореєю на тлі зростаючих міжнародних санкцій, що вже стали наслідком їхнього військового співробітництва, підписаного минулого року.
Нагадаємо, Південна Корея тимчасово зупинила радіомовлення для мешканців КНДР
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Австралія та Нова Зеландія запровадили нові санкції проти Росії та її союзників

Компанія The Walt Disney Company першою серед інших голлівудських студій заявила, що зупиняє прокат своїх фільмів у Росії через її вторгнення в Україну. Пізніше аналогічне рішення ухвалили і кінокомпанії Sony Pictures та Warner Bros.

Скандальний російський репер Баста вкотре їде в Україну. Цього разу він виступить в Одесі 8 серпня.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next