Після атак рф у Києві без теплопостачання ще 1940 будинків

Фото: depositphotos
У столиці станом на ранок 23 січня без теплопостачання залишаються 1940 багатоповерхових будинків.
Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.
За його словами, ці будинки підключають до системи теплопостачання повторно після російських атак 9 та 20 січня. Найбільша кількість відключень зафіксована на лівому березі Києва. Також без тепла залишаються будинки у Печерському, Голосіївському та Солом’янському районах.
Мер зазначив, що за ніч комунальники та енергетики відновили подачу теплоносія ще у понад 650 будинків. Відновлювальні роботи тривають у посиленому режимі.
Міська влада запевняє, що підключення здійснюють поетапно, з урахуванням технічних можливостей мереж після обстрілів.
До слова, 250 тисяч захисників отримали УБД у 2025 – Міноборони. Майже 50% таких рішень ухвалили автоматично, без розгляду комісіями.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





