У Києві до тепла підключили 67 будівель – КМДА

У Києві до тепла підключили 67 будівель –  КМДА

У Києві до опалення вже підключили 67 будівель, серед них 25 медичних закладів.

Про це повідомляє КМДА.

В Києві до опалення вже підключено 67 будівель. Серед них – 7 шкіл, 21 дитячий садочок, 14 адміністративних будівель і закладів соціально-побутового напряму, – заявили в КМДА.

Також до тепла підключили 25 медичних закладів, зокрема 1 пологовий будинок і 12 лікувальних закладів стаціонарного типу. Підключення цих установ здійснюється на підставі індивідуальних заявок їхніх керівників.

Нагадаємо, Британія розгорне 20 тисяч військових у Північній Європі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Завтра у Києві розпочнуть опалювальний сезон у житлових будинках Завтра у Києві розпочнуть опалювальний сезон у житлових будинках
Таке рішення місто ухвалило, враховуючи подальше суттєве похолодання.
Помер колишній керівник СБУ Леонід Деркач Помер колишній керівник СБУ Леонід Деркач
Помер колишній голова Служби безпеки України часів президентства Леоніда Кучми.
Loading...
Load next