На Хрещатику у Києві загорівся готель “Дніпро”: що відомо про пожежу

Фото: depositphotos
За даними КМДА, загоряння виникло на 4-му поверсі готелю, розташованого у Печерському районі. Рятувальники оперативно прибули на місце події та розпочали ліквідацію пожежі. Для забезпечення безпеки працюють усі необхідні аварійно-рятувальні служби.
Готель “Дніпро” побудований у 1964 році на Європейській площі, неподалік державних установ, стадіону “Динамо” та Національної філармонії. До 2020 року він перебував у власності Державного управління справами, а потім був проданий на аукціоні за 1,11 млрд гривень. Інтер’єр ресторану готелю розробила відома архітекторка Ірма Каракіс.
Пожежа на такому об’єкті у центрі столиці викликала сильне задимлення, і мешканцям прилеглих будинків рекомендують уникати цієї ділянки Хрещатика до завершення робіт рятувальників.
До слова, у Софіївській Борщагівці Київської області правоохоронці затримали чоловіка, який скоїв розбійний напад на магазин, погрожуючи продавчині пістолетом.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





