У Києві оголосили підозру чоловікові, якого підозрюють у багаторічному переслідуванні жінок

Правоохоронці заочно повідомили про підозру 34-річному киянину, який, за даними слідства, роками переслідував жінок, збирав їхні персональні дані та намагався отримати доступ до особистих акаунтів
У Києві оголосили підозру чоловікові, якого підозрюють у багаторічному переслідуванні жінок

Фото: depositphotos

У Києві 34-річному чоловікові заочно повідомили про підозру у порушенні недоторканності приватного життя. За версією слідства, з 2017 року він переслідував жінок, із якими раніше знайомився, після припинення спілкування. Про це повідомили у Київській міській прокуратурі та столичній поліції.

За даними правоохоронців, чоловік надсилав повідомлення з різних номерів і акаунтів, телефонував потерпілим, вивчав їхні звички, особисто стежив за окремими жінками та намагався відновити контакт.

Слідство також встановило, що підозрюваний нібито намагався отримати доступ до акаунтів потерпілих в онлайн-банкінгу, месенджерах, мобільних застосунках, сервісах доставки та таксі. Жінки регулярно отримували сповіщення про спроби входу до своїх облікових записів.

Крім того, за інформацією поліції, чоловік використовував сторонні акаунти для спілкування, надсилав погрози, оформлював доставки дорогих товарів на адреси потерпілих і демонстрував обізнаність про їхнє місцеперебування та інші приватні дані.

Наразі потерпілими у кримінальному провадженні визнано 11 жінок. Правоохоронці з’ясували, що у лютому 2024 року підозрюваний виїхав за кордон і відтоді до України не повертався. Його оголосили в розшук, а дії кваліфікували за ч. 2 ст. 182 Кримінального кодексу України — порушення недоторканності приватного життя.

У Київській міській прокуратурі закликали всіх, хто міг постраждати від аналогічних дій підозрюваного, звернутися до Солом’янського управління поліції Києва, яке здійснює досудове розслідування.

До слова, на Закарпатті у ТЦК незаконно скасовували відстрочки та утримували чоловіків.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
У Києві велосипедист відкрив стрілянину по авто волонтерки з дитиною, його затримали У Києві велосипедист відкрив стрілянину по авто волонтерки з дитиною, його затримали
У Подільському районі Києва 46-річний велосипедист вистрілив у легковий автомобіль, у якому перебували волонтерка Вікторія Дворецька з малолітнім сином
На Київщині викрили жінку, яка вербувала українок для сексуальної експлуатації за кордоном На Київщині викрили жінку, яка вербувала українок для сексуальної експлуатації за кордоном
Правоохоронці затримали 33-річну мешканку Вінниччини, яку підозрюють у вербуванні жінок для секс-праці за кордоном під виглядом працевлаштування
Loading...
Load next