Миколенко забив дебютний м'яч за Евертон та отримав найвищу оцінку у матчі (відео)

У неділю, 8 травня, у матчі 36-го туру АПЛ команда українця Віталія Миколенка на виїзді зустрічалася із Лестером. Евертон у звітному матчі влаштовувала лише перемога, оскільки "іриски" балансують на межі вильоту з Прем'єр-ліги. Про це пише видання "Сьогодні. Спорт".

На 6-й хвилині гри Віталій Миколенко чудовим ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м'яч у сітку воріт господарів поля. Це перший гол гравця збірної України за Евертон.

"Лиси" не збиралися ділитися очками з аутсайдером АПЛ і через п'ять хвилин зрівняли рахунок. Помилкою захисника Евертона скористався Патсон Дака.

Але цього дня підопічних Лемпарда не можна було зупинити. На 30-й хвилині зустрічі Мейсон Холгейт потужним ударом головою вивів Евертон уперед.

У час, що залишився, футболісти з Ліверпуля не дозволили супернику відігратися і зрештою здобули дуже важливу перемогу 2:1.

Віталій Миколенка не дограв до кінця поєдинку. На 66-й хвилині його замінили через пошкодження.

Також Віталій Миколенко отримав одну з найвищих оцінок у матчі 36-го туру АПЛ з Лестером.

Про це повідомляє WhoScored.

Дії українця оцінено у 7.4 бали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що  Збірна України з футболу зіграє перший матч.