Українка Костюк виграла перший титул WTA в кар'єрі

Українка Костюк виграла перший титул WTA в кар'єрі
WTA 250 — категорія тенісних турнірів туру Жіночої тенісної асоціації.

5 березня, відбувся фінальний матч на турнірі серії WTA 250 в американському Остіні, в якому українка Марта Костюк зустрічалася з Варварою Грачовою з рф, яка виступала під нейтральним прапором.

Зустріч проходила на корті "Вествуд Кантрі Клаб Стедіум" на хардовому покритті і завершилася тріумфом 20-річної представниці України. 

Тривалість матчу склала 1 годину 31 хвилину. У першому сеті Костюк виграла лише один гейм на своїй подачі і цього вистачило, щоб довести партію до перемоги. У другому сеті Марта поступалася 3: 5, але виграла чотири гейми поспіль, відігравши один сетбол на прийомі.

Для Марти Костюк це був дебютний фінал турніру WTA в кар'єрі і перший титул на такому рівні.

Перемога в Остіні приносить українці 34 280 доларів призових і 280 рейтингових очок. Крім того, цей успіх дозволить Костюк дебютувати в найкращі 40 оновленої версії рейтингу найкращих тенісисток світу.

Кожному, хто перебуває тут на арені, і кожному, хто дивиться трансляцію, особливо в Україні, я хочу сказати - Слава Україні. Я хочу присвятити цей титул Україні і всім людям, хто бореться і гине зараз. 

Дуже особливий момент. Дякую кожному, хто доклав руку до організації цього турніру, багато часу і роботи знадобилося, це було нелегко. Ще на жеребкуванні я говорила, що почуваюся тут як удома, - прокоментувала свій тріумф Марта Костюк.

Нагадаємо, що ПАРЄ підготують резолюцію про відсторонення спортсменів росії та Білорусі від участі в міжнародному олімпійському русі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 124
 
Loading...
Load next