Українка Стародубцева вийшла у фінал кваліфікації турніру ITF у США

Українська тенісистка Юлія Стародубцева впевнено стартувала у кваліфікації на турнірі ITF в американському місті Нейплз із призовим фондом $60.000.

У матчі першого кола відбору уродженка Нової Каховки розгромила американку Басант Каур - 6:0, 6:1.

Суперницею Юлії у фіналі кваліфікації буде Каріанна П'єрре-Луїс зі США.

У парній сттці змагань у Нейплз, які триватимуть до 14 травня, Стародубуева гратиме в дуеті з австралійкою Александрою Осборн.

Нагадаємо, Міжнародна федерація гольфу допустила до змагань російських та білоруських спортсменів

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Даяна Ястремська розібралася з Барборою Крейчиковою.
Українська тенісистка Світоліна виграла перший турнір WTA за рік та 16-й в кар'єрі (відео) Українська тенісистка Світоліна виграла перший турнір WTA за рік та 16-й в кар'єрі (відео)
Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла хардовий турнір в американському Чикаго, поповнивши свій актив 16-тим титулом WTA.
Світоліна прокоментувала поразку у матчі за вихід у фінал на Олімпіаді-2020 Світоліна прокоментувала поразку у матчі за вихід у фінал на Олімпіаді-2020
Попри поразку Світоліна може встановити новий рекорд України на Олімпіадах у тенісі.