Суд відправив Павелка у СІЗО на 60 діб

Суд відправив Павелка у СІЗО на 60 діб

Сьогодні, 16 червня, у Львові відбувся суд щодо справи розкрадання коштів на будівництві заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів. Очільник Української асоціації футболу Андрій Павелко був заарештований.

Про це повідомляє портал FootballHub.

Слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Львова Білинська задовольнила клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу президенту УАФ Павелку.

Як зазначається, запобіжний захід для очільника асоціації змінили на тримання під вартою терміном на 60 діб.

Варто зазначити, що 47-річний Павелко є президентом Української асоціації футболу із 6 березня 2015 року.

Нагадаємо, На кордоні у автівці виявили понад 270 одиниць спортивного інвентарю, якого не було у декларації

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Янукович добився свого! ЄСПЛ прийняв до розгляду його справу Янукович добився свого! ЄСПЛ прийняв до розгляду його справу
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) почав розглядати скаргу колишнього президента України Віктора Януковича. Він скаржиться, що суди і правоохоронці були упереджені до нього.
Медведчука взяли під варту Медведчука взяли під варту
Суд змінив запобіжний захід куму Путіна.
Loading...
Load next