Російським і білоруським спортсменам, які не підтримують війну рф, варто дозволити участь в Олімпіаді-2024 ‒ Президент МОК

Російським і білоруським спортсменам, які не підтримують війну рф, варто дозволити участь в Олімпіаді-2024 ‒ Президент МОК

Міжнародний олімпійський комітет розробив формулу, за якою участь росіян та білорусів в Іграх-2024 буде можливою в нейтральному статусі за умови, якщо вони не мають зв'язку з армією своїх країн та не підтримують війну рф проти України.  

Про це повідомив Президент МОК у інтерв'ю CNBC. 

Я не думаю, що остаточне рішення буде прийнято за кілька днів. Та є чітке уявлення, як ми це бачимо. Жодних команд, гімнів, національної символіки рф та білорусі. Але, ми надаємо можливість спортсменам, які не підтримують війну, змагатися як індивідуальним нейтральним атлетам, а не представникам своєї країни, ‒ наголосив Бах. 

Ця система вже працює на чемпіонатах світу, Європи тощо. Також Бах заявив, що Україні не підходять такі умови, проте країна була вимушена на це погодитися.   

Це можливість для українських спортсменів відібратися на Олімпійські ігри. Ми всі хочемо мати сильну українську команду в Парижі. В основі нашого рішення лежать олімпійські цінності,  ‒ заявив Президент МОК. 

Нагадаємо, В Іспанії через сильну повінь щонайменше 3 загиблих

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next