Європейські ігри-2027 прийматиме Стамбул

Європейські ігри-2027 прийматиме Стамбул

Змагання слугуватимуть кваліфікаційними змаганнями до Олімпійських ігор-2028 у Лос-Анджелесі.

Виконавчий комітет Європейського олімпійського комітету (ЄОК) одностайно затвердив проведення Європейських ігор-2027 в Стамбулі, Туреччина.

Планують, що на турнірі буде ще більше кваліфікаційних змагань перед Олімпіадою-2028, ніж це було на ЄІ-2023 перед Парижем-2024.

План Стамбула щодо проведення Європейських ігор-2027 не передбачає жодного додаткового будівництва, окрім уже збудованих чи вже запланованих для міста об’єктів.

Рішення Виконавчого комітету буде представлено Генеральній асамблеї ЄОК у Бухаресті у червні для остаточного схвалення та підписання відповідних контрактів.

На Європейських іграх у 2023 році Україна посіла 3-тє місце в медальному заліку – 21 «золота» нагорода, 12 «срібних» та 8 «бронзових».

Нагадаємо, У Європолі стався масштабний витік конфіденційних даних - Politico

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
"Дніпро-1 - Аполлон" ключовий матч Ліги конференцій: прогнози "Дніпро-1 - Аполлон" ключовий матч Ліги конференцій: прогнози
Команди зійдуться у грі сьогодні, 27 жовтня, о 22:00.
Магучіх з найкращим результатом у світі виборола золото на етапі Діамантової ліги Магучіх з найкращим результатом у світі виборола золото на етапі Діамантової ліги
Ярослава Магучіх виграла етап Діамантової ліги у стрибках у висоту, що проходить в американському Юджині.
Loading...
Load next