Футбольні асоціації Німеччини та України підписали меморандум про співпрацю

Футбольні асоціації Німеччини та України підписали меморандум про співпрацю

Перший спільний проект - організація літніх таборів для оздоровлення дітей з найбільш гарячих і постраждалих регіонів України.

Про це повідомляє Українська асоціація футболу (УАФ).

Футбольними асоціаціями двох країн в особі їхніх президентів, Бернда Нойндорфа та Андрія Шевченка, було підписано меморандум про співпрацю.

Зустріч відбулася у Нюрнберзі, де напередодні товариський матч зіграли збірні Німеччини та України (0:0).

 Україна грає другий за рік товариський матч із Німеччиною. Для мене це підтвердження солідарності та добрих відносин між нашими двома країнами. Також німецька та українська асоціації зробили ще один крок уперед і підписали меморандум про співпрацю. Наш перший спільний проєкт буде зосереджений на організації літніх таборів для оздоровлення дітей із гарячих регіонів України - Харківської, Запорізької та інших областей, а також на підтримці дитячих тренерів у процесі навчання. Упевнений, що в наших двох асоціацій попереду ще багато інших важливих проєктів, ‒ сказав Андрій Шевченко.

Нагадаємо, Стала відома дата реваншу Усик - Ф'юрі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Павелко шукає заміну Шевченку: Сергій Ребров може очолити збірну України з футболу Павелко шукає заміну Шевченку: Сергій Ребров може очолити збірну України з футболу
Призначенню Реброва на посаду головного тренера збірної України перешкоджає його чинний контракт з еміратським "Аль-Айном".
Петраков офіційно очолив збірну України з футболу Петраков офіційно очолив збірну України з футболу
Українська асоціація футболу призначила тимчасового тренера національної збірної - Олександра Петракова.
Андрій Шевченко покинув збірну України: Маркевич може зайняти посаду головного тренера (відео) Андрій Шевченко покинув збірну України: Маркевич може зайняти посаду головного тренера (відео)
Збірна України з футболу, яку понад п’ять років очолював Андрій Шевченко повернула Україні справжній інтерес до футболу: такого єднання навколо національної збірної серед українських вболівальників не було вже дуже давно. Проте, яскраві виступи збірної України на цьогорічному чемпіонаті Європи з футболу, завершилися не менш яскравою та водночас несподіваною відставкою головного тренера Андрія Шевченка.
Loading...
Load next