"Карпати" програли матч Української прем’єр-ліги "Олександрії"

Зелено-білі програли матч із рахунком 0:3. "Олександрії" вдалось провести два результативних пенальті.
Про це повідомила пресслужба ФК "Карпати".
Матч відбувся у межах 13-го туру УПЛ. Львівські "Карпати" провели його на домашньому стадіоні "Олександрії".
Усі три голи у матчі реалізував португалець Мігель Ферейра Кампос, забивши гол на 36 хвилини та провівши два результативні пенальті на 54 та 87 хвилині гри.
Наразі "Олександрія" із Кіровоградщини посідає перше місце турнірної таблиці прем’єр-ліги, а львівські "Карпати" – п’яте.
Нагадаємо, "Карпати" розгромили "Лівий Берег" та піднялися у топ-5
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

У Львові під загрозою ще одні "Карпати". Цього разу жіночі. Команда з нового сезону виступає самостійно. Зараз у клубу немає коштів навіть на тренування, а за 5 днів потрібно вдома приймати київський "Аттекс".

На цей час команда займає 9-е місце з 11 в Вищої ліги України. Однак, вже найближчим часом команда може припинити своє існування, оскільки не отримує фінансової підтримки через, що не може проводити тренування.
Рекомендовані

Redmi Note 17 Pro отримав акумулятор на 9000 мАг із п’ятирічною гарантією — виробник обіцяє безоплатну заміну, якщо батарея втратить більше 20% ємності раніше цього терміну.

Новий Nissan Tekton став однією з найгучніших прем’єр літа — компактний, але повноцінний кросовер із ціною близько 11 000 доларів, що робить його майже вдвічі доступнішим за популярний Duster.

Вчені встановили, що найвищого рівня розумових здібностей людина досягає у віці від 55 до 60 років.
Loading...
Load next 