виїхало

21 січня
У січні столицю тимчасово залишили близько 600 тисяч мешканців
У пресслужбі мера пояснили, що за білінговими даними, зараз на 600 тисяч менше телефонів "ночують" в місті
У січні столицю тимчасово залишили близько 600 тисяч мешканців