Нова кібератака групи Armageddon на державні органи України: яких листів варто остерігатись

Нова кібератака групи Armageddon на державні органи України: яких листів варто остерігатись
Відкриття електронного листа призведе до можливості хакерів отримати повний контроль над вашим комп'ютером.

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA, яка діє при Держспецзв’язку, попереджає про отримання нових небезпечних електронних листів з темою "№1275 від 07.04.2022".

Про це повідомляє Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України, передає ПравдаТУТ News.

Зазначено, що листи містять HTML-файл, відкриття якого призведе до створення на комп'ютері архіву з файлом під назвою "Щодо фактів переслідування та вбивства працівників Прокуратури з боку російських військових на тимчасово окупованих територіях.lnk". Його відкриття, своєю чергою, призведе до можливості хакерів отримати повний контроль над вашим комп'ютером і загрожує крадіжкою конфіденційної інформації, пошкодженням даних та комп’ютерних систем.

Активність асоційовано з діяльністю групи UAC-0010 (Armageddon). Нагадаємо, ця група вже неодноразово здійснювала кібератаки як державні органи України, так і на країни ЄС.

Також команда CERT-UA попереджає, що члени групи, серед іншого, використовують Dynamic DNS сервіс NO-IP. Тож необхідно звертати особливу увагу на з'єднання з доменними іменами, що використовуються згаданим сервісом.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Як убезпечити себе від ворожого спаму в месенджерах: коротка інструкція Як убезпечити себе від ворожого спаму в месенджерах: коротка інструкція
Кібергігієна особливо важлива у період війни. Ворог робить усе, щоб здобути перевагу не лише на полі бою, а й в інфопросторі.
Loading...
Load next