Хакери Anonymous: RuTube, імовірно, "зник назавжди"

Майже 75% баз даних та інфраструктури основної версії, 90% резервної копії та кластера для відновлення баз зазнали серйозних уражень.
Хакери з об'єднання Anonymous повідомили, що зламали російську відеоплатформу RuTube і додали, що він, ймовірно, більше не відновиться. Про це Anonymous повідомили у Twitter.
Anonymous зламав російську відеоплатформу RuTube. Майже 75% баз даних та інфраструктури основної версії, 90% резервної копії та кластера для відновлення баз зазнали серйозних уражень, це означає, що RuTube, ймовірно, зник назавжди, - йдеться в повідомленні.
Водночас в Telegram відеохостингу росіяни прозвітували про перший етап відновлення функціоналу платформи. Сервіс планують запустити вже сьогодні, 11 травня, після проведення додаткових тестів.
Нагадаємо, що в Україні запустили телеграм-бот для розшуку російських активів.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...