Пенсійне посвідчення в "Дії": як додати

Пенсійне посвідчення в "Дії": як додати

Відтепер пенсійне посвідчення можна лишати вдома, адже воно доступне у застосунку Дія.

Наразі діють два типи посвідчень:

  • за віком — для жінок від 55 років, та для чоловіків від 60;
  • спеціальні — видані через втрату годувальника, інвалідність тощо.

У додатку показуються посвідчення, видані після 2014 року. Якщо ваше старого зразка, тобто у вигляді книжечки, його необхідно замінити на пластикову картку — зробити це можна у Пенсійному фонді. Обов’язково перевіряйте всі дані, зазначені у посвідченні.

Пенсійне, видане за віком, з’явиться в Дії автоматично. Для отримання спеціального необхідно додати у перелік документів власноруч. Щоб все спрацювало, не забудьте оновити сам додаток.

Сервіс розроблений Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Пенсійним фондом України та Міністерством соціальної політики України за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансування Швеції.

Нагадаємо, що в «Дії» можна буде подати заявку на отримання іпотеки: як працює.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
YouTube в росії можуть заблокувати до кінця наступного тижня - росЗМІ YouTube в росії можуть заблокувати до кінця наступного тижня - росЗМІ
З початку війни в Україні влада росії заблокувала три великі іноземні соцмережі - Facebook, Twitter і Instagram.
Meta планує заповнити соцмережі штучними профілями та контентом на основі ШІ Meta планує заповнити соцмережі штучними профілями та контентом на основі ШІ
Компанія активно інтегрує інструменти ШІ на своїх сервісах
У Дії незабаром стане доступним новий документ: деталі У Дії незабаром стане доступним новий документ: деталі
За декілька тижнів у Дії стане доступним новий документ – пенсійне посвідчення.
Loading...
Load next