Платформа Х Ілона Маска сприяла поширенню російської пропаганди

Платформа Х Ілона Маска сприяла поширенню російської пропаганди

Єврокомісія оприлюднила дослідження про те, що платформа Х (Twitter) Ілона Маска сприяла поширенню російської пропаганди про війну рф проти України.

Про це повідомляє The Washington Post.

Відомо, що попри добровільні зобов’язання вжити заходів проти російської пропаганди з боку найбільших соціальних мереж, включаючи Meta, російська дезінформація проти України процвітала.

Протягом 2022 року аудиторія та охоплення пов’язаних із Кремлем облікових записів у соціальних мережах суттєво зросли по всій Європі. Попередній аналіз свідчить, що охоплення та вплив підтримуваних Кремлем облікових записів ще більше зросли у першій половині 2023 року, зокрема через руйнування стандартів безпеки Twitter, –  наголосили у Єврокомісії.

ЄС запровадив набагато агресивніший регуляторний підхід до дезінформації, ніж США.

Нагадаємо, На бразильському металургійному заводі стався вибух: є загиблі

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Вимагав 50 тисяч доларів: підліток, який шантажував Ілона Маска, стежитиме за іншими мільярдерами Вимагав 50 тисяч доларів: підліток, який шантажував Ілона Маска, стежитиме за іншими мільярдерами
Раніше повідомлялося, що компанія Ілона Маска SpaceX розраховує здійснити рекордну кількість запусків у 2022 році.
Ілон Маск представив прогрес в роботі Neuralink Ілон Маск представив прогрес в роботі Neuralink
Лікування захворювання мозку, травми спинного мозку та неврологічні розлади: Neuralink почне випробування мозкових імплантатів на людях.
Loading...
Load next