TikTok відкриває центр обробки даних в Європі

TikTok відкриває центр обробки даних в Європі

Загалом компанія пообіцяла відкрити три дата-центри для опрацювання даних європейських користувачів її застосунку. TikTok відкрив свій перший європейський центр обробки даних у Дубліні, реагуючи на занепокоєння з приводу конфіденційності даних в однойменній соцмережі. 

Про це повідомило BBC.

TikTok назвав цей проєкт «Проєкт Clover», підкреслюючи ключову роль, яку відіграє Ірландія. Компанія запевняє, що дані єропейських користувачів її застосунку переміщуються виключно на сервери в Дубліні.

Як відомо, цього року низка інституцій вирішила заборонити використання застосунку TikTok на робочих пристроях, включаючи уряд Великої Британії, Європейський парламент, Європейську комісію та Раду ЄС.

Ключове занепокоєння європейських чиновників щодо безпеки полягає в тому, що китайська держава може мати доступ до даних, які TikTok зберігає про своїх користувачів.

Надалі компанія, згідно з її обіцянками, має відкрити ще один центр обробки даних в Ірландії та один у регіоні Хамар у Норвегії. Дані понад 150 мільйонів європейських користувачів TikTok будуть переміщуватися через один із цих трьох центрів.

Віцепрезидент TikTok з державної політики в Європі Тео Бертрам заявив, що у межах цих зусиль для незалежного аудиту роботи центру обробки даних TikTok запросили сторонню компанію з кібербезпеки NCC Group.

У TikTok заявили, що NCC Group буде виявляти та реагувати на будь-які «підозрілі або аномальні спроби доступу», а також працюватиме над підвищенням безпеки.

У найближчі місяці TikTok і NCC Group мають представити «Проєкт Clover» політикам по всій Європі, щоб пояснити, як ця система працюватиме на практиці.

Нагадаємо, Щонайменше 5 людей загинули через зливи в Туреччині, Греції та Болгарії

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next