За 1 млрд доларів: Маск запропонував "Вікіпедії" за зміну назви

За 1 млрд доларів: Маск запропонував "Вікіпедії" за зміну назви

Мільярдер Ілон Маск запропонував інтернет-енциклопедії “Вікіпедія” 1 млрд доларів за умови, що вона змінить свою назву на “Дікіпедія”.

Про це повідомляє Маск у Twitter.

Раніше Маск розмістив скріншот особистого звернення співзасновника Wikipedia Джиммі Вейлса, у якому йдеться, що сайт “не продається”.

Я дам їм мільярд доларів, якщо вони перейменують свій сайт на “Дікіпедія”. Будь ласка, додайте це на мою вікі-сторінку. В інтересах точності, – написав Маск.

Коли один із користувачів, журналіст Ед Крассенштейн, запропонував онлайн-енциклопедії прийняти угоду, заявивши, що вона “завжди може змінити її назад після того, як ви її заберете”, Маск додав до своєї пропозиції умову.

Мінімум через один рік. Я ж не дурень, – написав він.

Раніше Маск зробив кілька дописів із критикою Фонду Вікімедіа – некомерційної організації, на базі якої функціонує Вікіпедія, – за те, що вони просять грошей.

Ви коли-небудь замислювалися, чому Фонд Вікімедіа вимагає так багато грошей? Для роботи Вікіпедії вони точно не потрібні. Ви можете буквально вмістити копію всього тексту на своєму телефоні! Так на що ж потрібні гроші? Допитливі уми хочуть знати…, – написав Маск.

Нагадаємо, У гуртожитку в Полтаві виявили тіла 4 мешканців: поліція розпочала розслідування

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next