Microsoft звільняє 1900 працівників підрозділу відеоігор

Microsoft звільняє 1900 працівників підрозділу відеоігор

Microsoft цього тижня звільнить 1900 співробітників компаній Activision Blizzard, Xbox та ZeniMax, які спеціалізуються на розробці відеоігор.

Про це повідомляє The Verge.

Скорочення стосуватимуться приблизно 8% загального підрозділу Microsoft Gaming, який налічує близько 22 000 співробітників. Зазначається, що компанія проведе звільнення персоналу переважно у Activision Blizzard, однак співробітників Xbox та ZeniMax вони теж стосуватимуться.

У внутрішній записці гендиректора Microsoft Gaming Філа Спенсера зазначається, що у 2024 році керівництво дочірнього підрозділу Microsoft та Activision Blizzard прагне узгодити стратегію та план реалізації зі стійкою структурою витрат, яка підтримуватиме зростаючий бізнес компаній, через що будуть проведені скорочення.

У рамках цього процесу ми прийняли болісне рішення скоротити кількість наших співробітників в ігровій індустрії приблизно на 1900 ролей із 22 000 людей у нашій команді, – йдеться у записці.

На тлі скорочень із Activision Blizzard пішли президент компанії Майк Ібарра та головний дизайнер Аллен Адам. Наступного тижня Microsoft оголосить ім’я нового президента Blizzard.

Нагадаємо, Virgin Galactic вперше відправляє у космос українку

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next