Ціна біткойна піднялась до $64 тисяч

Ціна біткойна піднялась до $64 тисяч

Ціна біткойна піднялася вище $64 тис. після падіння нижче $60 тис., адже криптовалюта продовжує зазнавати волатильності напередодні халвінгу.

Про це повідомляє CNBC news.

Згідно з даними CoinDesk, ціна біткойна становила $64 739,04, що на 5% вище, ніж на добу раніше. Інші криптовалюти також підскочили. Ефір виріс більш ніж на 3%, а Solana набрав близько 10%.

Волатильна торгівля відбувається напередодні майбутнього халвінгу цього тижня.

Халвінг - це коли винагорода для майнерів біткойна зменшується вдвічі. Він відбувається кожні чотири роки і записаний в коді біткойна. Результатом цього є сповільнення пропозиції біткойна на ринку. На ціни криптовалюти вплинула атака Ірану на Ізраїль на минулих вихідних. У суботу біткойн коливався біля позначки $70 тис.

Але наразі існують й інші фактори, що впливають на біткойн. Аналітики Amina зазначають, що майнери продають біткойн напередодні зниження курсу вдвічі. Оскільки халвінг зменшує їхню винагороду, деякі операції можуть стати збитковими. Тому майнери намагаються зміцнити свої баланси.

У березні біткойн досягнув історичного максимуму, перевищивши 73 тис. доларів.

Нагадаємо, В Україні відкрився ще один завод із виробництва безпілотників

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
"Нафтогаз" назвав ціну річного тарифу на газ в Україні "Нафтогаз" назвав ціну річного тарифу на газ в Україні
У "Нафтогазі" назвали фіксований річний тариф на газ який діятиме для українського населення вже з 1 травня. Зокрема усі клієнти цієї компанії протягом 2021 року платитимуть за газ ціну в 7,96 гривні за кубометр.
«Тарифна» комісія запровадила тимчасові обмеження на ринку електроенергії «Тарифна» комісія запровадила тимчасові обмеження на ринку електроенергії
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вжила невідкладних заходів для стабілізації ціноутворення на ринку електроенергії.
В Україні знову дорожчає бензин: чого очікувати після підняття цін (відео) В Україні знову дорожчає бензин: чого очікувати після підняття цін (відео)
Кабінет міністрів визнав паливо соціально значущим товаром, а тому ввів обов’язкове декларування підняття вартості на автозапраних станціях. Наразі вже можна спостерігати, що великі мережі АЗС відновили ріст цін на бензин і дизпаливо.
Loading...
Load next