Apple запускає оренду iPhone, iPad та Mac із правом викупу

Apple запускає оренду iPhone, iPad та Mac із правом викупу
Користувачі матимуть можливість достроково викупити пристрій, залишити його після завершення виплат або оновити на новішу модель ще до завершення контракту

Компанія Apple із 28 липня планує запустити нову програму лізингу Apple Upgrade для своїх пристроїв — iPhone, Apple Watch, iPad і Mac. Вона дозволить користувачам користуватися технікою на умовах оренди з можливістю подальшого викупу. Спершу сервіс стане доступним у США, де партнером виступає Klarna, що спеціалізується на відкладених платежах.

За інформацією Bloomberg, термін лізингу для iPhone та Apple Watch становитиме до 24 місяців, а для Mac і iPad — до 36 місяців. Користувачі матимуть можливість достроково викупити пристрій, залишити його після завершення виплат або оновити на новішу модель ще до завершення контракту.

Фактично нова програма має замінити чинні фінансові сервіси компанії, зокрема iPhone Upgrade Program, для якої планують припинити набір нових учасників. Водночас послуга AppleCare+ не входитиме у щомісячний платіж і оплачуватиметься окремо.

Фінансування забезпечуватиме Klarna, при цьому для оформлення передбачено лише спрощену перевірку кредитної історії. Програма не охоплюватиме окремі бюджетні моделі, серед яких iPhone 16, Apple Watch SE, базовий iPad і MacBook Neo.

Ймовірно, запуск Apple Upgrade пов’язаний зі зростанням вартості техніки через подорожчання компонентів, зокрема пам’яті на тлі розвитку штучного інтелекту. Компанія розраховує, що нижчі щомісячні платежі стимулюватимуть продажі та полегшать регулярне оновлення гаджетів.

На старті сервіс працюватиме у США — як в онлайн-форматі, так і в роздрібних магазинах Apple. Інформації про запуск в інших країнах наразі немає.

Читайте також
iPhone більше не змінюють кожні 2 роки: як довго їх використовують тепер iPhone більше не змінюють кожні 2 роки: як довго їх використовують тепер
Ще десятиліття тому користувачі iPhone зазвичай оновлювали свої пристрої кожні 2–3 роки
25% смартфонів у світі становлять iPhone – Counterpoint 25% смартфонів у світі становлять iPhone – Counterpoint
Лише дві компанії перевищили 1 млрд активних пристроїв
США віддадуть шану Стіву Джобсу у новій серії колекційних монет США віддадуть шану Стіву Джобсу у новій серії колекційних монет
Монета із зображенням засновника Apple вийде у 2026 році в межах серії American Innovation
Loading...
Load next