На Львівщині рекультивують Грибовицьке сміттєзвалище (відео)

Технічна рекультивація Грибовицького сміттєзвалища триває. Після завершення робіт перебування на полігоні стане безпечним, а вже за кілька років на місці звалища узагалі планують облаштувати громадський простір.

Також у випуску: 

  • Аварійний будинок у Дрогобичі демонтують. Мова про будівлю на вул. Грушевського 101/1, де 27 серпня два роки тому стався обвал під’їзду. Зараз Дрогобицька міськрада активно шукає організацію або фахівців, які незабаром розберуть споруду.
  • Депутата Львівської облради Григорія Козловського визнали винним в адмінправопорушенні через недоплачені 2 млн грн податків.

  • На Львівщині впровадять пілотну програму «0% річних на реалізацію інвестиційних проєктів для мікро-, малого та середнього підприємництва».

 168
 
Дивіться також
Зеленський анонсував програму економічного патріотизму: що це означає (відео) Зеленський анонсував програму економічного патріотизму: що це означає (відео)
Глава держави анонсував нову програму для підтримки українського бізнесу.
Українці зможуть отримати безвідсотковий кредит на розвиток бізнесу – Шмигаль Українці зможуть отримати безвідсотковий кредит на розвиток бізнесу – Шмигаль
Українці, які хочуть розвивати власну справу, але не мають грошей, зможуть отримати безвідсоткову допомогу на поворотній основі.