Вакцина від коронавірусу: міфи, правда та статистика (відео)

У випуску #LiveLviv керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Тімко-Іванченко розповіла про те, чи багато людей вакцинуються та як вберегтись від штаму "Дельта".

Окрім цього почуєте про таке:

  • Чому вакцина діє тільки пів року?
  • Чим небезпечний штам Delta?
  • Які міфи гуляють просторами Інтернету щодо вакцинації?
 519
 
Дивіться також
Пояснення МОЗ: чи потрібно при вакцинації від COVID розріджувати кров Пояснення МОЗ: чи потрібно при вакцинації від COVID розріджувати кров
У Міністерстві охорони здоров'я стверджують, що при вакцинації від COVID препарати для розрідження крові вживати не потрібно, оскільки вони мають побічні ефекти.
В Україні виявили майже 150 випадків захворювання на штам "Дельта" В Україні виявили майже 150 випадків захворювання на штам "Дельта"
Штам "Дельта" поширюється швидше, ніж звичайний вірус. Зокрема, він частіше призводить до госпіталізації, однак вакцинація захищає від захворювання на новий вид COVID-19.
Коронавірус в Україні: за минулу добу виявили 12 тисяч нових випадків захворювання Коронавірус в Україні: за минулу добу виявили 12 тисяч нових випадків захворювання
Впродовж останньої доби в Україні зафіксували 11 996 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1262, медпрацівників – 227).