На Львівщині озброєний «активіст» вдома зберігав вибухівку та бойові гранати (відео)
Озброєний «активіст»: тайник з вибухівкою та бойовими гранатами у своєму помешканні зберігав житель Львівщини, який позиціонує себе як громадський активіст. Прихований арсенал з бойовими засобами ураження виявила СБУ.
Наразі тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення до відповідальності осіб, причетних до неї.
Також у випуску:
- Вискочила з автівки на ходу, аби врятувати власне життя: на Львівщині поліцейські затримали підозрюваних у розбійному нападі на молоду дівчину. На території Львівської області, пасажир автомобіля, який сидів на передньому сидінні, направив на дівчину пістолет і наказав віддати йому гроші та мобільний телефон. У «Фольксвагені» залишилась її валіза. Випадковий перехожий допоміг жертві нападників та повідомив про подію у поліцію.
- Львівські поліцейські упіймали чоловіка за вбивство мера селищної ради Автономної Республіки Крим у 2013-му році. Тоді невідомий розстріляв автомобіль, в якому перебував голова одного з курортних містечок. Згодом правоохоронці знайшли спалену автівку, яку кілер викрав напередодні, та зброю. Правоохоронці встановили особу підозрюваного.
- Аварія у Львові: на перехресті вулиць Стрийська – Хуторівка не розминулися автомобілі. Інспектори помітили у винуватця дорожньо-транспортної пригоди ознаки алкосп'яніння. Житель Львівщини від перевірки відмовився. Тож на нього склали протоколи: за порушення ПДР, що призвело до ДТП і за керування транспортним засобом у стані сп'яніння.
Дивіться також

Коротко про головні події на сьогодні. Знай більше з ПравдаТУТ NEWS.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Сонячні бурі можуть вплинути на атмосферний тиск, що, своєю чергою, може викликати головний біль, втому та стрес у деяких людей