На Харківщині внаслідок атаки російських БпЛА постраждала жінка та загинули десятки тварин

Підрозділи ДСНС оперативно ліквідували пожежі, і станом на ранок всі осередки вогню були загашені
Фото: ДСНС
У Чугуївському районі Харківської області російська нічна атака безпілотниками спричинила масштабну пожежу на території агропідприємства в селі Москалівка.
Про це повідомили у ДСНС.
За даними рятувальників, унаслідок удару постраждала 48-річна жінка. Вогонь охопив ферму, де утримували свиней, — через займання загинуло близько 60 тварин.
До слова, увечері 23 листопада російські війська завдали масованого удару дронами по Харкову. Атака забрала життя чотирьох людей.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com
Читайте також

Сьогодні вдень, 17 грудня, російські окупаційні війська завдали трьох ударів по Запоріжжю та Запорізькому району

Увечері 23 листопада російські війська завдали масованого удару дронами по Харкову. Атака забрала життя чотирьох людей
Рекомендовані

На Андріївському узвозі у столиці України демонтували пам’ятник російському та радянському письменнику Михайлу Булгакову.

Єврокомісія підтвердила: українці, які вже мають тимчасовий захист у ЄС, не втратять його.

Єдина вправа, що не потребує додаткових витрат, але гарантовано допомагає схуднути — це звичайна ходьба.
Loading...
Load next 