На Запоріжжі російський удар вибив вікна в пожежній частині

Пошкоджено покрівлю, вікна та двері пожежної частини
Фото: ДСНС
Нічна атака на Запорізький район
За даними ДСНС, уночі російські безпілотники завдали удару по одному з населених пунктів Запорізького району. Метою атаки став об’єкт цивільної інфраструктури.
Наслідки вибухової хвилі
У результаті вибуху пошкоджено будівлю пожежно-рятувальної частини: вибиті вікна і двері, частково зруйнована покрівля. Зафіксовані матеріальні збитки, уточнення наслідків триває.
Рятувальники не постраждали
На момент атаки черговий підрозділ перебував на ліквідації пожежі у сусідньому населеному пункті, тож особовий склад уникнув ураження.
До слова, під Сіверськом ситуація різко погіршується: DeepState. Окрім Донеччини, погіршення фіксують і на Запоріжжі.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com
Читайте також

Через падіння уламків БПЛА загорівся будинок

До ліквідації наслідків атаки було залучено 177 рятувальників та 42 одиниці техніки, зокрема важку інженерну техніку

Після серії ударів БпЛА пошкоджені житлові будинки та об’єкти критичної інфраструктури, поранені мирні жителі
Рекомендовані

У складі нового уряду Міністерство оборони очолить Ігор Клименко, а Міністерство внутрішніх справ - Іван Виговський.

Країни Європейського Союзу домовилися продовжити дію механізму тимчасового захисту для громадян України до 4 березня 2028 року.

Новина про запровадження нової банкноти номіналом 2000 гривень викликала жваве обговорення серед українців.
Loading...
Load next