ЗМІ повідомляють про чотири нові затримання у справі про Лувр

ЗМІ повідомляють про чотири нові затримання у справі про Лувр
У середу в Парижі затримали чотирьох нових підозрюваних у справі про скандальне пограбування Лувру

Фото: unsplash

Про це пише Le Figaro.

Як повідомило анонімне джерело в поліції, усі четверо затриманих наразі залишаються під вартою. Одного з них вважають ключовим підозрюваним у цій справі.

Раніше телеканал BFMTV із посиланням на джерела повідомляв про затримання третього підозрюваного. Це відбулося на додаток до двох осіб, які перебувають під вартою із суботи та частково визнали свою провину.

Відтак кількість затриманих ймовірно зросла до шести осіб. Безпосередніми учасниками пограбування були четверо чоловіків.

Cкандальне пограбування галереї Аполлона у Луврі сталося 19 жовтня. 

До слова, ЗМІ повідомляють, що допомогло поліції затримати підозрюваного у пограбуванні Лувру.

Кольц Максим - pravdatutnews.com

Читайте також
ЗМІ повідомляють, що допомогло поліції затримати підозрюваного у пограбуванні Лувру ЗМІ повідомляють, що допомогло поліції затримати підозрюваного у пограбуванні Лувру
Попри затримання, викрадені дорогоцінності досі не знайдені, і розслідування триває
У Франції затримали злодіїв, що пограбували Лувр У Франції затримали злодіїв, що пограбували Лувр
У Франції правоохоронці затримали двох осіб, які пограбували один з найвідоміших музеїв світу — Лувра в Парижі.
Пограбування у Луврі: поліція підозрює змову з боку одного з охоронців Пограбування у Луврі: поліція підозрює змову з боку одного з охоронців
Записи та повідомлення, що свідчать про передачу охоронцем конфіденційної інформації про систему безпеки музею
Loading...
Load next