У США заборонятимуть в'їзд іноземцям, які підтримують ультраліві терористичні групи

Фото: Pexels
Сполучені Штати запровадили нову політику візових обмежень щодо іноземців, які фінансують, підтримують або сприяють діяльності ультралівих терористичних та пов'язаних із ними угруповань.
Про це повідомив державний секретар США Марко Рубіо.
За його словами, нові обмеження мають на меті не допустити до країни осіб, які підтримують або допомагають лівим терористичним організаціям.
У Державному департаменті США уточнили, що нова політика реалізується на виконання президентського меморандуму з національної безпеки. Вона поширюється на іноземних громадян, які брали участь у терористичній діяльності, насильницьких злочинах чи економічному саботажі, а також фінансували, вербували або забезпечували логістичну підтримку ультралівим терористичним і пов'язаним із ними групам.
У відомстві наголосили, що ці заходи спрямовані на посилення національної безпеки США, обмеження діяльності терористичних мереж та захист життя громадян, економічної стабільності й громадської безпеки країни. При цьому нова політика не передбачає аналогічних візових обмежень щодо осіб, пов'язаних із правими терористичними угрупованнями.
До слова, США шосту ніч поспіль завдають ударів по Ірану.
Олена Стебніцька - pravdatutnews.com





