Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія: що змінилося

Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія: що змінилося

Учора Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. КМУ прийняв постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні».

Про це повідомляє пресслужба відомства, передає ПравдаТУТ News.

Нормативний акт має на меті забезпечити:

  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Можливість здійснення навчання з теоретичної підготовки осіб, які проходять підготовку, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • Можливість громадянам, які переїхали тимчасово жити в інше місце (регіон), отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.
  • Скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (шляхом ущільнення викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «етика водія ТЗ» тощо).
  • Можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

Відповідними нормативними актами ми зміцнюємо правові інституційні засади для надання якісних адміністративних послуг сервісними центрами МВС. Умови воєнного стану не є перешкодою для забезпечення системних покращень у роботі СЦ МВС, – зазначив заступник міністра Богдан Драп`ятий.

Нагадаємо, Україна обмежила кількість пунктів пропуску для ввезення авто.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 140
 
Читайте також
Водіїв в Україні почали штрафувати за "старі" посвідчення Водіїв в Україні почали штрафувати за "старі" посвідчення
Штраф за їзду без відповідної категорії зріс із 510 грн до 3400 грн.
В Україні подешевшають електромобілі: законопроєкт В Україні подешевшають електромобілі: законопроєкт
В уряді запропонували скасувати збір до пенсійного фонду при покупці електромобілів. Це істотно здешевить їхню реєстрацію.
Які штрафи чекають на українців за їзду на нерозмитненому автомобілі Які штрафи чекають на українців за їзду на нерозмитненому автомобілі
За рахунок "євроблях" державний бюджет країни поповнився на 3 млрд гривень.
Loading...
Load next