Найуспішніший в історії компанії: Bentley відновить гоночний Speed Six 1929 (фото)

Найуспішніший в історії компанії: Bentley відновить гоночний Speed Six 1929 (фото)

Британська компанія Bentley продовжить випуск лімітованих серій історичних моделей. На цей раз історичним прототипом реплікарів стане переможець Ле-Мана 1929 – Speed Six.

Про це повідомляє пресслужба виробника, передає "Obozrevatel".

Фото: Bentley

Після успіху колекційного Bentley Blower 1929 року – точної копії машини сера Генрі "Тіма" Біркіна, який виготовили в кількості 12 екземплярів для заможних колекціонерів, в компанії вирішили продовжити серію історичних моделей переможцем Ле-Мана 1929 – Bentley Speed Six.

Фото: Bentley

Новинка, також як і Bentley Blower, буде виготовлена в кількості 13 екземплярів – "нульовий" залишиться у власності компанії, а 12 машин вирушать до клієнтів. Передсерійна версія послужить для відпрацювання технології виготовлення та всіх нюансів, пов'язаних із виробництвом моделі-копії.

Фото: Bentley

Прототипом послужив найуспішніший Bentley в історії компанії, який у 1929 та 1930 роках ставав переможцем знаменитого 24-годинного марафону у Ле-Мані. Перемогу здобули у жорсткій боротьбі з конкурентами заводські гонщики Вульф Барнато, Глен Кідстон та сер Генрі "Тім" Біркін.

Фото: Bentley

В основі моделі Speed Six лежить глибоко модернізована версія Bentley 6,5 Litre 1926 року. Модель Speed Six стала результатом рішення Уолтера Оуена Бентлі замінити компресорний мотор, який використовувався на 4,5-літровому Bentley Blower, атмосферним двигуном збільшеного об'єму. Модель Speed Six була представлена публіці у 1928 році. Рядний 6-циліндровий 6,5-літровий двигун розвивав потужність 180 к.с., а для гоночної версії двигун форсували до 204 к.с. Ле-Мановська модифікація була побудована на найкоротшому шасі з колісною базою 3353 мм. Дистанцію перегонів (2844 км) автомобіль подолав із рекордною швидкістю 133,6 км/ч, яку не змогли побити протягом 30 наступних років.

Фото: Bentley

"Нульовий" екземпляр Speed Six буде побудований у другій половині нинішнього року і залишиться в заводській колекції Bentley, а потім компанія розпочне складання 12 клієнтських машин.

Нагадаємо, раніше у старому сараї знайшли колекцію раритетних французьких автомобілів.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
За яких умов можуть вилучити авто для воєнних потpеб За яких умов можуть вилучити авто для воєнних потpеб
Влада не ставить за мету тотальне позбавлення майна мешканців, а подібне можливо лише у виняткових випадках.
Loading...
Load next