МВС оновило сервіси для сплати штрафів за порушення ПДР

МВС оновило сервіси для сплати штрафів за порушення ПДР

Міністерство внутрішніх справ оновило застосунки та сервіси, на яких можна сплатити штрафи за порушення правил дорожнього руху. Повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів.

Дізнатися про факт фіксації порушення правил дорожнього руху можливо за допомогою:

Зокрема, оновлення отримали офіційний застосунок МВС "Штрафи ПДР" та телеграм-бот. Тому користувачам необхідно перевстановити програму, оновити підписку у боті для отримання повідомлень та додати своє авто.

Офіційні сервіси МВС дозволяють не лише сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу, – розповів заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Він додав, що також у застосунках є інформація про розміщення на карті комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР.

Нагадаємо, що ЄС включив українські логістичні шляхи до Транс’європейської транспортної мережі. Транс’європейська транспортна мережа (TEN-T) створюється Євросоюзом з метою з'єднати Європу з заходу на схід та з півночі на південь мережею автодоріг, залізниць, аеропортів та водних шляхів.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 90
 
Читайте також
Не для всіх: штрафи за порушення ПДР пропонують підвищити у 10 разів Не для всіх: штрафи за порушення ПДР пропонують підвищити у 10 разів
Торкнеться це лише окремої категорії власників автомобілів.
У яких випадках водій може отримати усне зауваження замість штрафу У яких випадках водій може отримати усне зауваження замість штрафу
За незначні порушення ПДР офіцер поліції може обмежитися усним застереженням.
Loading...
Load next