Baykar планує добудувати завод в Україні за два роки

Baykar планує добудувати завод в Україні за два роки

Турецька оборонна компанія Baykar планує завершити будівництво свого заводу в Україні за два роки. Про це заявив виконавчий директор Халук Байрактар у коментарі Reuters.

Наш план просувається вперед. Зараз ми маємо архітектурний проєкт. Етап детального проєктування завершено, і ми фактично розпочнемо будівництво. (...) Протягом двох років ми хотіли б його закінчити, – сказав Халук Байрактар.

Він додав, що будівництво триває за планом, попри повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Як зазначили, безпілотники, які компанія Baykar передала Україні, відіграли важливу роль у захисті від російської бронетехніки та зенітних систем протягом перших кількох тижнів повномасштабного вторгнення.

Наразі Україна займає важливе місце в ланцюжку постачань Baykar, оскільки двигуни до важкого безпілотника Akinci та безпілотного винищувача Kizilelma виробляють на українських заводах "Мотор Січ" та "Івченко-Прогрес".

Нагадаємо, що KFC йде з росії: що замінить і як назвуть. KFC продала свій бізнес у рф місцевій компанії Smart Service Ltd і залишає країну: нова назва бренду.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 46
 
Читайте також
З січня 2022 року держава надаватиме безробітним кошти на відкриття власного бізнесу З січня 2022 року держава надаватиме безробітним кошти на відкриття власного бізнесу
З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).
Loading...
Load next