Карантин вплине на курс долара: попит на нього в Україні падає

Карантин вплине на курс долара: попит на нього в Україні падає
За його пронозами, ближчі 2 тижні локдауну зафіксують обмінний курс на рівні 27,80-27,85 грн за долар.

Пандемія коронавірусу посилює позиції гривні.

Відтак, під час карантину падає попит на долар серед бізнесу, тож в обмінниках американських грошей не бракує.

Водночас помітно зростає експорт продовольства на світові ринки, що дає можливість отримати валютний прибуток і та покращити внутрішній ринок України.

Про це повідомив колишній заступник глави Національного банку України Олександр Савченко.

За його пронозами, у два найближчі тижні жорсткі обмеження зафіксують обмінний курс на рівні 27,80-27,85 грн за долар.

Нагадаємо, що в Україні майже 4 тис. ресторанів закрилися через карантин. Ресторанний бізнес постраждав найбільше серед усіх сфер бізнесу.

Читайте також
На "карантинні" 8 тисяч в Україні ФОПам та найманим працівникам уже витратили 1 мільярд На "карантинні" 8 тисяч в Україні ФОПам та найманим працівникам уже витратили 1 мільярд
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що станом на 15 травня 2021 року держава витратила на карантинні виплати для ФОПів та найманих працівників, діяльність яких була припинена через посилення карантину у регіонах, один мільярд гривень.
Світова економічна криза вже близько: на що першими зростуть ціни Світова економічна криза вже близько: на що першими зростуть ціни
Світ досі оговтується від світової фінансової кризи, куди його завела пандемія Covid-19. Проте невдовзі ми можемо зіткнутися із новою економічною проблемою.
Українські ФОПи вже з 26 квітня зможуть отримати карантинні виплати Українські ФОПи вже з 26 квітня зможуть отримати карантинні виплати
Вже з понеділка ФОПи які подавали заявки на отримання від держави карантинних виплат, зможуть отримати свої гроші.
Loading...
Load next