Українська влада планує створити умови для повернення заробітчан додому

Українська влада планує створити умови для повернення заробітчан додому
Попри те, що трудові мігранти є одним із джерел наповнення української економіки, їхній виїзд до інших країн є значною проблемою.

Український уряд працює над створенням належних умов для того, аби громадяни, які перебувають на заробітках за кордоном поверталися до України. Про це повідомив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов під час форуму "Україна 30. Трудові ресурси".

За офіційними даними, сьогодні близько 3 мільйонів українців працюють за кордоном. Це і Португалія, і Польща, і Чехія, – наголосив Чернишов.

Він стверджує, що в першу чергу трудові мігранти орієнтуються на рівень довіри до країни, рівень заробітної плати та можливості у реалізації.

Що стосується довіри до країни рівня заробітної плати – ми всі розуміємо, про що йдеться. Люди їдуть, тому що мають пропозицію отримати більшу заробітну плату чи взагалі отримати заробітну плату, – запевняє міністр.

Хоча трудові мігранти є одним із джерел наповнення української економіки, їхній виїзд за кордон є серйозною проблемою, наголошує Чернишов. 

Сьогодні це майже 16 мільярдів доларів, які надходять в українську казну і українську економіку. Але кожна людина, яка працює за кордоном, розвиває іншу економіку, створює можливості для розвитку іншої країни, і не розвиває Україну. І це, не мій погляд, наша основна трагедія, – повідомляє він.

Міністр зазначає, що українська влада повинна створити умови для повернення фахівців додому. На його думку, цьому сприятимуть реформа децентралізації, яка забезпечує розвиток інфраструктури у громадах, покращення інвестиційного клімату та безпосереднє створення нових робочих місць.

 

 45
 
Читайте також
До вересня цього року Україна зможе отримати 600 мільйонів євро від ЄС До вересня цього року Україна зможе отримати 600 мільйонів євро від ЄС
Україна розраховує ще до вересня отримати другий транш та макрофінансову допомогу від Європейського Союзу, розмір якої становитиме – 600 мільйонів євро.
​​Як зростатиме середня зарплата українців ​​Як зростатиме середня зарплата українців
Попри пандемію і локдаун, в Україні у 2021 році зарплати можуть збільшитися щонайменше на 10%.
Авіаквитки для українців подешевшають: подробиці від міністра Авіаквитки для українців подешевшають: подробиці від міністра
Владислав Криклій і Муса Магомедов розповіли про нову ініціативу Кабміну.
Loading...
Load next