Місія МВФ планує відвідати Україну у вересні 2021 року

Місія МВФ планує відвідати Україну у вересні 2021 року
Зеленський запросив директорку-розпорядницю Міжнародного валютного фонду відвідати Україну й особисто обговорити подальші кроки продуктивної співпраці.

У середу, 28 липня директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва та Володимир Зеленський провели телефонну розмову та анонсувала візит місії фонду до України у вересні.

Про це повідомила сама Ґеорґієва та пресслужба Офісу президента.

Дуже конструктивна телефонна розмова з президентом України Володимиром Зеленським щодо успішного економічного прогресу України в рамках програми МВФ. З нетерпінням чекаю на продовження нашої продуктивної співпраці під час місії у вересні, - зазначила директорка-розпорядниця МВФ. 

Володимир Зеленський і Крісталіна Георгієва обговорили законопроект про Національний банк України, який наразі розробляється за участю міжнародних партнерів і буде розглянутий Верховною Радою після відновлення її роботи восени цього року, а також ухвалення закону про НАБУ в другому читанні.

 Позиція України залишається незмінною: відносини з МВФ є дуже важливими для нас, і ми продовжуватимемо виконувати домовленості з міжнародними партнерами, - наголосив президент. 

Також він запросив директорку-розпорядницю Міжнародного валютного фонду відвідати Україну й особисто обговорити подальші кроки продуктивної співпраці.

 48
 
Читайте також
Зустріч Байдена та Зеленського в Україні може відбутись найближчим часом, - Єрмак Зустріч Байдена та Зеленського в Україні може відбутись найближчим часом, - Єрмак
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак анонсував можливу зустріч президентів України та Сполучених Штатів Володимира Зеленського і Джо Байдена, яка може відбутись вже найближчим часом.
"Про Донбас не говоритимуть": Кремль відреагував на можливу зустріч Путіна та Зеленського "Про Донбас не говоритимуть": Кремль відреагував на можливу зустріч Путіна та Зеленського
Володимир Зеленський заявив, що все йде до того, що зустріч із російським президентом може все ж таки відбутися. Своєю чергою у Кремлі заявили, що підтримують ініціативу Зеленського про проведення зустрічі з Володимиром Путіним.
Папа Римський готовий долучитись до переговорів між Зеленським і Путіним Папа Римський готовий долучитись до переговорів між Зеленським і Путіним
Дипломат Ватикану кардинал Леонардо Сандрі заявив, що Папа Франциск готовий стати посередником на зустрічі між президентом України Володимиром Зеленський та президентом РФ Володимиром Путіним.
Loading...
Load next