Щонайменше 7 мільярдів євро планує інвестувати в Україну ЄС у наступні 7 років

Щонайменше 7 мільярдів євро планує  інвестувати в Україну ЄС  у наступні 7 років
У ЄС ухвалили економічний інвестиційний план.

Для України сподіваються мобілізувати до EUR7 млрд на інвестиції на сім років, повідомила заступник СЕО Генерального директорату Єврокомісії з питань політики добросусідства та переговорів щодо розширення Катаріна Матернова. Повідомляє  Інтерфакс-Україна.

З нашого боку фокус буде більшим на інвестуванні, у нас є новий інструмент із підтримки інвестицій - de-risk instrument - це гарантії з боку Єврокомісії нашим міжнародним фінансовим інституціям-партнерам, щоб зменшити ризики для інвестицій у наших країнах-партнерах, серед яких і Україна,  - розповіла Матернова.

У плані інвестування:

  • багато буде спрямовано на Зелений перехід;
  •  велика порція піде на цифровий перехід;
  • оновлення інфраструктури;
  • багато планується скерувати на доступ до фінансів для малого та середнього бізнесу.  

Є набагато більший потенціал, щоб вести прозору приватизацію, яка принесе в країну знання та ноу-хау, нову практику ведення бізнесу та можливості бути ланкою європейського ланцюга виробництва.

Одна зі сфер, де потрібно, просто необхідно зробити краще – це державне управління, корпоративне управління, правосуддя, передбачуваність бізнес-середовища. Знову ж таки, покращення були, але я не думаю, що Україна вже там - доведеться попрацювати, щоб змінити настрої інвесторів та залучити інвестиції, - наголосила Катаріна.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com 

Читайте також
Пам’ятна монета із зображенням Гарнізонного храму Львова з'явиться у Нацбанку (фото) Пам’ятна монета із зображенням Гарнізонного храму Львова з'явиться у Нацбанку (фото)
Національний банк України вводить в обіг із 1 грудня пам'ятну монету України «Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла», що у Львові.
Міжнародні резерви України зросли до 29,7 млрд доларів США  за підсумками жовтня Міжнародні резерви України зросли до 29,7 млрд доларів США за підсумками жовтня
У жовтні вони зросли на 3,3% передусім через валютні надходження на користь уряду та купівлю валюти Національним банком на міжбанківському валютному ринку.
Loading...
Load next