Заборонити імпорт товарів з Білорусі пропонує ВРУ

Заборонити імпорт товарів з Білорусі пропонує ВРУ
У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект.

Законопроєкт “Про ембарго на імпорт товарів, країною походження яких є Республіка Білорусь”, ініціатором якого є народний депутат із парламентської фракції “Слуга народу” Олександр Дануца, зареєстрували в Раді. Повідомляє офіційний портал ВРУ.

Українські суб’єкти господарювання усіх форм власності не припиняють торговельні відносини з Республікою Білорусь.

Очевидно, що кошти, якими наповнюється економіка Республіки Білорусь внаслідок таких угод, витрачаються на підтримання авторитарного режиму, утримання недемократичних органів державної влади, та розширення кола репресивних заходів, — повідомляється у пояснювальній записці до проекту закону.

Законопроектом забороняється:

  • імпорт товарів, країною походження яких є Республіка Білорусь;
  • укладення правочинів, на підставі яких у суб’єктів господарювання, які утворені та провадять діяльність відповідно до законодавства України, виникають грошові зобов’язання перед суб’єктами господарювання, які утворені та провадять свою діяльність відповідно до законодавства Білорусі.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 66
 
Читайте також
Білорусь відновить постачання електроенергії в Україну Білорусь відновить постачання електроенергії в Україну
Білорусь сьогодні, 2 листопада, відновила постачання електроенергії в Україну в рамках аварійної допомоги. Про це УНН повідомляє з посиланням на Міністерство енергетики Білорусі.
Білорусь припиняє із завтрашнього дня постачати електроенергію в Україну Білорусь припиняє із завтрашнього дня постачати електроенергію в Україну
Постачання електроенергії припинять відповідно до встановленого порядку взаємодії за поточними контрактами.
"Буде боляче Лукашенку": МЗС України відреагувало на заяву щодо запрошення бойовиків "ЛНР" до Білорусі "Буде боляче Лукашенку": МЗС України відреагувало на заяву щодо запрошення бойовиків "ЛНР" до Білорусі
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що своїми діями самопроголошений президент Олександр Лукашенко підштовхує Україну до того, щоб вона реагувала на його дії. Проте у такій ситуації Україна "діятиме зважено".
Loading...
Load next