Захист ринку від імпорту: міністр аграрної політики заявив, що Україна має вийти на виробництво 8 млн тонн молока у рік

Захист ринку від імпорту: міністр аграрної політики заявив, що Україна має вийти на виробництво 8 млн тонн молока у рік
Раніше стало відомо, що прибутки виробників молока у 2021 році знизилися на 14%

В Україні потрібно вийти на виробництво 6 млн т молока у промисловому секторі та 2 млн т — у секторі малих сімейних ферм. Про це заявив міністр аграрної політики Роман Лещенко, передає АgroРolit.com.

Ми зараз напрацьовуємо відповідну програму, і коли вийдемо на фінальний її варіант, то представимо наше бачення розвитку молочної галузі. Сьогодні у нас є чітке розуміння, що нам потрібно вийти на виробництво 6 млн тонн молока у промисловому секторі та 2 млн т – у секторі малих сімейних ферм. При системних інвестиціях в п’ятирічному циклі ми можемо розгорнути цю всю парадигму, відійти від імпорту і розвивати внутрішнього виробника, — зазначив міністр Роман Лещенко. 

Він зауважив, що зараз чітко стоїть питання захисту ринку від імпорту. Роман Лещенко повідомив, що налаштований у цьому напрямку категорично.  

Ми проводимо відповідні розслідування, дивимось аналітику, але я хочу сказати, що ми точно будемо захищати свій ринок. Особливо гостро це стосується сирної продукції, імпорт якої зростає в геометричній прогресії. У нас протягом січня-квітня цього року імпортовано сирної продукції на 120 млн грн, це при тому, що минулого року станом на цей час імпорт складав 90 млн грн, — сказав міністр.

За його словами, нині в Україні існує недобросовісна конкуренція, і Мінагрополітики  розглядає питання захисних мит для нашої молочної галузі.

Не по усій групі товарів, а по окремих. В першу чергу йдеться про сирну продукцію. Без захисту ринку, без внутрішньої підтримки ми не зможемо зупинити цю інтервенцію, — наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд має ввести державне регулювання цін на гречку, борошно, цукор та молоко.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Обсяги зростають: Україна посіла четверте місце за поставками агропродукції до ЄС Обсяги зростають: Україна посіла четверте місце за поставками агропродукції до ЄС
Зріс також обсяг сільськогосподарських товарів, які Україна ввозила з країн ЄС.
Заборонити імпорт товарів з Білорусі пропонує ВРУ Заборонити імпорт товарів з Білорусі пропонує ВРУ
У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект.
Україна переключилася на експорт картоплі Україна переключилася на експорт картоплі
Експерти відзначали, що врожай картоплі у 2021 році був більший, ніж роком раніше.
Loading...
Load next