Вже з 1 лютого: в Україні суттєво зростуть ціни на пластикові пакети — скільки доведеться платити

Вже з 1 лютого: в Україні суттєво зростуть ціни на пластикові пакети — скільки доведеться платити
Українцям розповіли, скільки коштуватимуть пластикові пакети у магазинах з 1 лютого.

20 грудня 2021 року Уряд встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Це рішення вступає в дію з 1 лютого 2022 року. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки України.

Кожен українець в середньому використовує 500 пластикових пакетів щороку. Вони слугують лише декілька хвилин, а потім розкладаються понад століття, забруднюючи довкілля. Затвердження мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети стимулюватиме громадян використовувати багаторазові екологічні торбинки та дозволить захистити довкілля і здоров’я людей від шкідливого впливу мікропластику, — запевнив Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін.

Через це мінімальні роздрібні ціни на пакети із стінками товщиною понад 50 мікрометрів, призначені для пакування та транспортування товарів і продуктів у точках роздрібної торгівлі, громадського харчування та сфери послуг становитимуть:

  • 2,00 грн — пакет без ручок і бокових складок;
  • 2,50 грн — пакет без ручок, але з боковими складками або з ручками без бокових складок;
  • 3,00 грн — пакет з ручками і боковими складками. 

Нагадаємо, раніше ми писали про топ-5 замінників пластикових пакетів.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
Квартири на вторинці дорожчають швидше за новобудови: тенденції карантинного ринку Квартири на вторинці дорожчають швидше за новобудови: тенденції карантинного ринку
Сьогодні однокімнатну квартиру у спальному районі дешевше 45 тисяч доларів складно купити, хоча півтора року тому була на третину дешевша.
«Тарифна» комісія запровадила тимчасові обмеження на ринку електроенергії «Тарифна» комісія запровадила тимчасові обмеження на ринку електроенергії
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вжила невідкладних заходів для стабілізації ціноутворення на ринку електроенергії.
Авіаквитки для українців подешевшають: подробиці від міністра Авіаквитки для українців подешевшають: подробиці від міністра
Владислав Криклій і Муса Магомедов розповіли про нову ініціативу Кабміну.
Loading...
Load next