Україна домовилася про щомісячну підтримку у 5 мільярдів доларів, — Шмигаль

Україна домовилася про щомісячну підтримку у 5 мільярдів доларів, — Шмигаль

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль розповів, що під час візиту до США вдалося домовитися про $4,8 мільярда підтримки (грантової і кредитної). Надалі Україна очікує такі суми щомісяця.

Про це повідомляє пресслужба прем’єра.

Ми говоримо про $5 млрд щомісячно — необхідність такої суми підтверджена і МВФ, і Світовим банком. Це кошти, яких потребує бюджет України, щоб виконати всі наші соціальні та гуманітарні зобов’язання, — заявив Шмигаль.

Він додав, що Міжнародний валютний фонд вже створив спеціальний адміністративний рахунок, через який усі партнери України надаватимуть допомогу.

Своєю чергою енергохолдинг ДТЕК олігарха Ріната Ахметова втратив активи в російській федерації через дефолт за платежами.

Про це заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко в інтерв'ю Дмитру Рясному.

На даний момент у нас вже немає активів у Росії і немає жодних стосунків із Росією. Якщо говорити про російські шахти, то ми мали великий борг на балансі цих підприємств. Так як ці шахти були у заставі Сбєрбанку, акції цих шахт були списані в рахунок цього боргу, – повідомив Тимченко.

Він додав, що списання акцій підприємств було передбачено документами, оскільки стався дефолт за платежами.

За словами Тимченка, частка активів групи в Росії була "мізерно мала" в порівнянні з активами в Європі, в США та в Україні.

Нагадаємо, раніше Велика Британія скасувала всі мита та обмеження на український експорт.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 135
 
Loading...
Load next