"Зернова ініціатива": з порту Одеси вийшов найбільший балкер

Сьогодні в межах "зернової ініціативи" з портів Одеси вийшло дев'ять балкерів з українською агропродукцією, серед них найбільший кейпсайз MARAN EXCELLENCE. Повідомляє у Facebook Міністерство інфраструктури України.
27 вересня з портів Великої Одеси 9 балкерів вивезли 345 тис. тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи. Серед них найбільший кейпсайз MARAN EXCELLENCE, а також NORD WIND з 27,3 тис. тонн української пшениці для Тунісу, – ідеться у повідомленні.
Найбільший кейпсайз MARAN EXCELLENCE вийшов із порту Південний. На його борту 115 тис. тонн українських зернових.
Нагадаємо, що "США виділять 457 млн доларів на правоохоронні органи України" – Блінкен.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Ракети поцілили по насосній станції.
Рекомендовані

Японський автовиробник Nissan розглядає можливість закриття кількох своїх автоскладальних підприємств у рамках масштабної програми оптимізації витрат

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя
Loading...
Load next