Міжнародний валютний фонд закликав реалізувати всі заходи для продовження «зернової угоди»

Міжнародний валютний фонд закликав реалізувати всі заходи для продовження «зернової угоди»

Міжнародний валютний фонд закликає продовжувати Чорноморську зернову угоду, яку рф намагається зірвати та використати поставки продовольства в якості зброї.

З відповідною заявою виступила в четвер під час брифінгу в Вашингтоні директорка Департаменту комунікацій МВФ Джулія Козак, передає Укрінформ.

З нашої точки зору, дуже важливо реалізувати всі заходи, які можуть бути вжиті, що допомогло би зменшити брак продовольчої безпеки та реально підтримати найбільш уразливих членів нашої глобальної спільноти у подолані цієї дуже складної проблеми, - зауважила представниця Фонду у відповідь на запитання щодо Чорноморської зернової ініціативи.

У цьому зв’язку вона підкреслила, що зараз багато країн в усьому світі відчувають проблеми, пов’язані з продовольчою безпекою.

Нагадаємо, В Естонії проведуть військові навчання Spring Storm-23

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна може отримати транш на 700 млн доларів на початку жовтня - Гетманцев Україна може отримати транш на 700 млн доларів на початку жовтня - Гетманцев
Голова фінкомітету Верховної Ради Данило Гетманцев запевнив, що у МВФ є певні технічні моменти, які потрібно виконати для того, аби отримати транш.
Для отримання наступних траншів МВФ Україні треба виконати 12 пунктів Для отримання наступних траншів МВФ Україні треба виконати 12 пунктів
Міжнародний валютний фонд погодив продовження програми stand-by з Україною до кінця червня 2022 року.
Loading...
Load next