Японія пообіцяла виділити $106 млн на відбудову України

Японія пообіцяла виділити $106 млн на відбудову України

Японія пообіцяла виділити 15,8 мільярда єн (106 мільйонів доларів) для відновлення України після війни проти росії в семи галузях, зокрема у відновленні інфраструктури та розмінуванні.

Про це повідомило видання Kyodo News із посиланням на джерела, знайомі із цим питанням.

Очікується, що уряди двох країн домовляться про участь Японії в післявоєнній відбудові європейської держави та підпишуть понад 10 меморандумів про співпрацю на конференції сприяння економічній відбудові, яка відбудеться 19 лютого в Токіо.

Згідно з джерелами видання, меморандуми про співпрацю, які будуть підписані на зустрічі, стосуються медичної допомоги, кібербезпеки та проєктів вітрових електростанцій.

Згідно з інформацією від джерел видання, допомогу Японії в розмірі 106 мільйонів доларів використають для надання обладнання для розмінування та зведення тимчасових мостів.

Японія також надасть кошти на розширення сільського господарства, поліпшення гуманітарної ситуації, біотехнології та вдосконалення промисловості, інформаційні технології, а також посилення управління та антикорупційні заходи.

Нагадаємо, Міністр агрополітики озвучив прогнози щодо посівних площ та врожаю у 2024 році

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Японія розширить санкції проти росії, заборонивши імпорт вугілля та горілки Японія розширить санкції проти росії, заборонивши імпорт вугілля та горілки
Конкретні терміни введення заборони на імпорт вугілля поки що не вказані.
300 мільярдів доларів російських грошей зарезервували для України 300 мільярдів доларів російських грошей зарезервували для України
Центробанк Росії втратив доступ до 300 мільярдів доларів резервів, що лежать на рахунках за кордоном. Їх вже зарезервували для України.
Японія виділить Україні понад 75 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу Японія виділить Україні понад 75 мільйонів доларів на гуманітарну допомогу
Ця сума є частиною екстреної гуманітарної допомоги вартістю 100 мільйонів доларів, яку раніше анонсували в Японії.
Loading...
Load next