Українські виробники підтримали економіку: політика “Зроблено в Україні” принесла 88 млрд грн до бюджету

Українські виробники підтримали економіку: політика “Зроблено в Україні” принесла 88 млрд грн до бюджету
Реалізація політики «Зроблено в Україні» сприяла зростанню ВВП на 0,64%

У 2024 році політика підтримки вітчизняних виробників «Зроблено в Україні» принесла значний економічний результат, забезпечивши 0,64% зростання ВВП, що становить понад 88 млрд грн. 

Про це повідомили у Міністерстві економіки України. 

Політика була запроваджена в лютому 2024 року за ініціативою Президента Володимира Зеленського і стала важливою частиною стратегії змін у структурі економіки.

В рамках цієї політики уряд активно працює над створенням умов для вигідного виробництва товарів з високою доданою вартістю, залучення інвестицій у виробництво та розвиток експорту переробної продукції. За підсумками трьох кварталів 2024 року переробна промисловість показала значне зростання податкових надходжень — 19,6% порівняно з аналогічним періодом 2023 року. Вона також лідирує серед галузей, що сплачують податки до Зведеного бюджету України, з часткою 16,7%.

Юлія Свириденко - міністр економіки України, також у своїх соціальних мережах доповнила: «Для мене «рік» українських виробників не має дедлайну чи фінальної дати. Кожен рік має бути роком, коли ми цінуємо і підтримуємо своє, бо кожен український виробник будує фундамент нашого відновлення, стійкості й економічної самодостатності».

Міністерство економіки заявило, що ці програми, орієнтовані на розвиток виробництва, інвестицій і несировинного експорту, продовжать реалізовуватися й у 2025 році. Відзначається, що для уряду кожен рік має бути роком підтримки та розвитку українських виробників, які є основою економічної стійкості та відновлення країни після війни.

Нагадаємо,  Український банк надав перший пільговий кредит на 100 млн грн для оборонної промисловості

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Держборг знизиться до 55, 8% ВВП в цьому році – Нацбанк Держборг знизиться до 55, 8% ВВП в цьому році – Нацбанк
Національний банк очікує зниження державного і гарантованого боргу України до 55,8% ВВП, при тому, що в минулому році держборг виріс з 50,3% ВВП до 60,8% ВВП.
Українська економіка пройшла пік падіння Українська економіка пройшла пік падіння
Надалі економіка країни лише ростиме. Про це заявив міністр економіки Ігор Петрашко, коментуючи дані Держстату, за якими падіння ВВП за 2020 рік склало 4%.
На тлі коронавірусу рівень тіньової економіки виріс до 31% ВВП, - Мінекономіки На тлі коронавірусу рівень тіньової економіки виріс до 31% ВВП, - Мінекономіки
Оцінка рівня "тіні" в економіці показала істотні відмінності епідемії коронавірусу від інших кризових періодів.
Loading...
Load next