Гривня зміцнилася: банки та обмінники оновили курс долара і євро 12 лютого

Гривня зміцнилася: банки та обмінники оновили курс долара і євро 12 лютого
На валютному ринку України 12 лютого зафіксовано незначне зміцнення гривні

Фото: depositphotos

В обмінниках долар та євро подешевшали на кілька копійок, тоді як у банках курс євро наближається до позначки 52 гривні, повідомляє Національний Банк України.

Середній курс в обмінниках становить 43,15 грн за долар і 51,42 грн за євро. Порівняно з попереднім днем обидві валюти втратили в ціні від 5 до 9 копійок.

У банках найвигідніший готівковий курс продажу долара пропонує ПриватБанк — 43,22 грн. Водночас під час розрахунків карткою курс традиційно вищий: зокрема, в Ощадбанку він сягає 43,40 грн за долар.

Наразі на ринку спостерігається помірна стабільність, однак подальша динаміка залежатиме від зовнішніх та внутрішніх економічних факторів.

До слова, Glovo списувала з клієнтів від 1000 до 11000 грн чайових: обіцяє повернути.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Українці знову нарощують купівлю іноземної валюти Українці знову нарощують купівлю іноземної валюти
Купівля валюти перевищила продаж на $750 млн — це майже вдвічі більше, ніж у вересні
Попит на євро серед українців досяг історичного максимуму Попит на євро серед українців досяг історичного максимуму
У березні українці активно скуповували готівкову валюту, а попит на євро сягнув рекордних показників
Loading...
Load next